ruletasystemy.com
Ako vyhrať v rulete - návody, systémy, stratégie Systémy rulety

Labouchere systém

Čo je to Labouchere systém ?

Systém Labouchere je tiež nazývaný aj odškrtávací systém. Dajú sa vyhrať vysoké čiastky pri pomerne nízkych stávkach. Oproti systému Martingale, kde pri dlhšej neúspešnej sérií musíte vsadiť mnoho, v Labouchere sú stávky výrazne nižšie.

Ako to funguje?

Napíšte si ľubovoľne dlhý rad čísiel, napríklad: 1, 2, 3, 4, 5. Výška stávky je súčet prvej a poslednej číslice, teda 1 + 5 = 6. Vsadíte 6 žetónov na zvolenú farbu (alebo na párnu, nepárnu či vysokú, nízku) a budete vsádzať iba na ňu.

Ak vyhráte, škrtnete dve číslice (z každej strany jednu), teda 1 a 5, číselný rad teraz vyzerá: 2, 3, 4, takže ďalšia stávka bude 2 + 4 = 6.

Ak prehráte, pridáte prehranú čiastku, to znamená 6 na koniec radu, ktorý vyzerá teraz 2, 3, 4, 6, takže najbližšie vsadíte 8(2+6).

Týmto spôsobom postupujete ďalej, až po vyškrtanie všetkých čísiel. Pri prehre pridávate jedno číslo a pri výhre škrtáte dve čísla.

Čo dodať na záver

Systém Labouchere má tu výhodu, že pokiaľ udržíte počet prehier a výhier na rovnakej úrovni, budete vždy v pluse. Na vyrovnanú hru stačí, keď vyhráte iba jednu hru z troch.

Kasína kde môžete hrať a vyhrať reálne peniaze

Poradie Názov kasína Privítací bonus
1. DOXXbet VSTUP do kasína
2. Tipsport VSTUP do kasína
3. SYNOT TIP VSTUP do kasína

Alebo si vyskúšajte systém pri hre zadarmo